Rus Kızı Anal Siktim – Yeni Sex Hikayem

Rus sex hikayeleri kategorisinde videolu hikayeler.

Benim kuzen çok yakışıklı çocuk ve daha da önemlisi kız çevresi inanılmaz fazla. Bu çevreyi kendisi iyi kullandığı gibi zaman zaman bana da paslıyor ve ben de en iyi şekilde faydalanmaya çalışıyorum. Bir gün bu eve Ruslarla geldi. Benim aklım gitti tabi hayatımda Rus karı görmemişim ya da görsem bile rus porno film dışına çıkmamış. Eleman çok yakışıklı ve bir de yabancı dili var haliyle karılarla iletişim kurma konusunda da sıkıntı yaşamıyor. Neyse sohbet muhabbet derken ben dışarıda kaldım tabi çünkü bende dil yok ve karılarla hiçbir şekilde anlaşamıyorum. Kuzen durumu fark etti ve karıları bana pasladı yani aramızda bir bağ gibi o da sağolsun iletişim kurmamıza yardımcı oluyor ama tabi bir yere kadar çünkü muhabbet ilerlemiyor. Karılardan biri benimle yakınlaşmaya başladı ve sanırım alkolün de etkisiyle daha rahat hareket etmeye başladı.

Benim kuzene bakıyorum pis pis sırıtıyor. Lan oğlum ne gülüyorsun dedim, kuzen rahat ol bu sana vermeye geldi, seni çok iyi seks yapar, dalgası büyüktür diye anlattım merak etme karı sende dedi. Ben bunu duyunca rahatladım tabi çünkü saçma sapan hareketler yapıyor ve karıyla iletişim kurmaya çalışıyordum ama buna gerek kalmadığını öğrenince olayın benim lehime olduğunu fark ettim. Karıya sırnaşmaya başladım ve zaten o da hemen oltaya geldi. Benim dalganın maşallahı vardır ancak bu karıya yeter mi bilmiyorum. Olayı daha fazla uzatmadan ben bunu benim odaya çektim ve içkilerimizi de alıp benim yatağa uzandık. Karı hiç vakit kaybetmeden hemen benim pantolonu sıyırdı ve kuzenin de dediği gibi zaten vermeye gelmiş belli. Karı eline aldıktan hemen sonra saksoya geçti ama böyle bir sakso ben daha önce ne gördüm ne de duydum. Hem dilini kullanıyor, hem de ağzını kullanıyor ve neredeyse beni o şekilde boşaltacak duruma getirdi ama kendimi kasmasını iyi biliyordum ve tuttum. Sakso çekerken bunun beyaz tenini iliyor ve göğüslerini okşuyordum. Çok büyük göğüsleri yoktu ancak yatağımdaki sonuç olarak bir Rus kadındı ve benim için ilkti bu yüzden heyecan daha bir tavan yaptı. Karıyla biraz oynadıktan sonra altıma aldım bunu ve yarağı boğazına kadar soktum bana mısın demedi.

Türk kızlarının büyük bir kısmı zorlanırdı ama bu karı hiç zorlanmadan aldı ve utanmasa taşakları da alırdı boğazına kadar. Amcık bembeyaz, traşlayıp gelmiş ve gel beni sik diye yalvarıyor. Biraz parmakladıktan sonra yarağı verdim amcığına karı da rahatladı ben de rahatladım. Yavaş yavaş gidip gelmelerden sonra karının da komutuyla ben biraz daha hızlandım ve bu arada öpüşmeye de devam ediyoruz. Karının üzerindekileri çıkarmama gerek kalmadı çünkü zaten yarı çıplak gelmiş ve eteği sıyırdığım adan amcık karşımdaydı. Sutyen ya da iç çamaşır yoktu çünkü karı buraya zaten vermeye gelmiş ve tüm hazırlıklarını yapmıştı. Misyoner pozisyondan sıkılıp karıyı ters kucağıma oturttum ve o bembeyaz götü karşıma aldım. O zıpladıkça ben tokat atıyor ve kızaran kalçalarını izliyordum. Çok sürmedi ve ben karının içine boşalıverdim. Hatun Rus olduğu için tecrübeli, iki dakikada gitti tuvalete benim spermleri def etti. Geldiğinde daha ateşli bir karı vardı ama bu kez yatak odasında değil, duşta sikilmek istiyordu. Sürekli benim yarrak elinde gezdi o gece ve kuzenin de dediği gibi benim yarağı görmek ve içine almak için gelmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*